אודות


המונח 'להרגיש בבית' טומן בחובו תחושות עמוקות ורגעים שילוו אותנו במהלך חיינו ויעוררו בנו זיכרונות של שמחה ועצב, ריחות מוכרים, חוויות וגעגוע.
 

מי אנחנו?
סטודיו c.y.Art לאדריכלות אקולוגית ועיצוב חיים נוסד בשנת 2002 ע"י צילי יחיאלי גוטר, תושבת עמק חפר, מתכננת, יוצרת, אמא, חולמת ובעיקר מגשימה. הסטודיו הוקם מתוך צורך פנימי ליצור ורצון אמיתי לגעת בנפש האדם, להטיב עמו ולהשפיע על תחושותיו מדי יום דרך קירות ביתו.

"בית עבורי הוא בטחון, זיכרונות ומקום להתגעגע אליו. במהלך השנים נוכחתי לגלות שהתרומה האמיתית ללקוחותינו, מעבר ליצירת מקום מגורים חדש עבורם, מתבטאת ביכולתנו לחולל שינוי מהותי בתחושת השייכות שלהם לביתם. כל חלום וחולם מאפשרים לנו מידי יום להטיב עם בני האדם וסביבתם וליצור עבורם מקומות שבכוחם לעצב חיים שלמים."

התכנון וביצוע העבודה במשרד ובשטח מתקיימים לכל אורך הדרך בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מעולים בתחומם. כצוות, מתקבלת נקודת מבט רחבה יותר על כל הפרויקט ומאפשרת לנו ליצור עבורכם מקום המותאם כחליפה שנתפרה למידותיכם בלבד.

החזון שלנו  הוא להעניק תחושה של שייכות לכמה שיותר אנשים. הרגע הזה שאדם נכנס למעונו, חולץ נעליו, נרגע, נשען או מתרפק ומרגיש בו - בית.

אודות