על הקורס - 'סודות' ויסודות התכנון


למי מיועד הקורס?
לכל החולמים המאמינים בכוחו של עיצוב להשפיע ולחולל שינוי ומרגישים שזה הזמן עבורם להגשים חלום, ליצור ולהוביל ולעסוק במקצוע מאתגר ויצירתי.
לכל מי שעיצוב קרוב ללבו ומעוניין לרכוש מיומנות וידע מעשי ולהבין באמת!! את כל שלבי התכנון, העיצוב והבניה.
לכל אחד ואחת שרוצה להבין כיצד ניתן להשתמש בכוחו של העיצוב ולגעת בנפש האדם, להטיב עמו ולהשפיע על תחושותיו מידי יום דרך קירות ביתו.
מי אני?
צילי יחיאלי גוטר, תושבת עמק חפר, מתכננת, יוצרת, אמא, חולמת ובעיקר מגשימה. בעלת סטודיו c.y.Art לאדריכלות אקולוגית ועיצוב חיים.
במהלך השנים נוכחתי לגלות שהתרומה האמתית ללקוחותיי, מעבר ליצירת מקום מגורים חדש עבורם, מתבטאת ביכולת שלי לחולל שינוי מהותי בתחושת השייכות שלהם לביתם. מתוך הבנה זו, כל פרוייקט, בכל שלב בתכנון, מקבל את צורתו הייחודית מתוך הכרות אישית של צרכי הלקוח וחלומותיו.

כל חלום וחולם מאפשרים לי מידי יום להטיב עם בני האדם וסביבתם וליצור עבורם מקומות שבכוחם לעצב חיים שלמים.

מה נלמד?
נלמד על יסודות השרטוט והפרספקטיבה ונבין את כל שלבי התכנון. נחשף לסגנונות אדריכלות בארץ ובעולם ונלמד מהו תכנון אקולוגי וכיצד לתעל את אנרגיית הטבע לטובת איכות החיים בבית. נכיר חומרים עדכניים וטכנולוגיות בניה חדשות ונגלה כיצד לייצר שרטוט באמצעות תוכנות מחשב.

במסלול המתקדם נכיר מהשטח את 'סודות' התכנון שלא תלמדו בשום בית ספר. נלמד כיצד בונים הצעת מחיר, כיצד מייצרים אמון בין מתכנן ללקוח, מהו שיווק בעידן הנוכחי, נבין מהו כתב כמויות וכיצד בונים אומדן תקציב ללקוח. נכיר את כל המשתתפים בתהליך התכנון והבניה ונבין כיצד מוציאים לאור פרויקט אדריכלי מורכב והופכים אותו מחלום למציאות.

מהו הערך המוסף שנקבל במהלך הקורס? 
הידע הממוקד והענייני שתרכשו במסלול זה יאפשר לכם להתנהל בעולם התכנון והבניה במקצועיות ובביטחון. בעזרת כלים אלו תוכלו בקלות לאפיין כל לקוח ולעצב עבורו בית עם אמירה אישית תוך שימוש בחומרים עדכניים והתאמתם כחליפה שנתפרה למידותיו בלבד.

הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית המאפשרת להעניק תשומת לב אישית לכל אחד ואחת.